לוגו יוסף איתור נזילות שקוף

איתור נזילות
במצלמה טרמית

אל הרס (ללא נזק ושבר)

לוגו יוסף איתור נזילות שקוף
אנחנו מהמובילים בתחום איתור הנזילות. עם הציוד הטכנולוגי ביותר, העבודה המהירה ביותר ועם שירותיות בראש ובראשונה.
 
אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה כולל מקרים דחופים בסופי שבוע וחגים, בהם יש צורך בטיפול מידי כשהמים כבר מציפים את כל הבית. בנוסף לכך, אנחנו המאתרים המהירים – מגיעים בתוך 20 דקות מרגע הקריאה.
 
השירותים שלנו
איתור רטיבות
גילוי מדוייק של הנזילה ללא שבר והרס
איתור נזילות במצלמה תרמית
איתור נזילות במצלמה תרמית
איתור נזילות בעזרת בלון גז
איתור נזילות בעזרת בלון גז
איתור נזילות במכשיר אקוסטי
איתור נזילות במכשיר אקוסטי
שיקום ותיקון קווי צנרת
שיקום ותיקון קווי צנרת על ידי רובוט פנימי
צילום קווי ביוב
צילום קווי ביוב
המלצות מלקוחות

מאתר נזילות

תוכן עניינים

מאתר נזילותה הוא בדיוק מה שתצטרכו אם יש לכם נזילה סמויה בבית. כשאתם מחפשים בעל מקצוע אמין ומקצועי, תמיד תוכלו לפנות אל יוסף איתור נזילות. ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום. אני והשותף שלי ניר כבר ראינו הכל, חווינו הכל ויודעים כיצד לפעול גם במערכות ותקלות מורכבות במיוחד.

 

כיצד זה מתחיל?

כשמדובר באיתור נזילות, לא בהכרח נדע שצריך מאתר נזילות. לרוב גם בכלל לא נדע על הנזילה. היות והצינורות נמצאות מתחת לבלטות ובתוך הקירות, נזילות ותקלות שונות הן לא משהו שנשים לב אליו בהתחלה.

הנקודה שבה יעלה בנו חשד שמדובר בנזילה סמויה היא שנראה פתאום חשבון מים גבוה יותר מהרגיל בצורה שהיא לא הגיונית. לעיתים נזילה סמויה יכולה להתבטא ברטיבות המתגלה במקומות שונים בבית שהן לא בהכרח מקום הנזילה. היות והמים מחלחלים, הם יכולים להגיע לנקודות שונות בקיר בלי בכלל נדע לשים את האצבע על האזור ששם הכל מתחיל.

כשאתם מזהים את אותם הדברים ותחושת הבטן שלכם אומרת שמדובר בתקלה הזויה, זו כנראה הדרך גם לדעת שאתם זקוקים לשירותיו של מאתר נזילות.

איתור נזילות אינה פעולה פשוטה ולעיתים דורשת מעט תחכום. לעומת זאת למצוא מאתר נזילות מקצועי, פשוט הרבה יותר ממה שנראה לכם.

נזילת מים איך זה מתחיל
היות והצינורות נמצאות מתחת לבלטות ובתוך הקירות, נזילות ותקלות שונות הן לא משהו שנשים לב אליו בהתחלה

בחירת מאתר נזילות מקצועי

נזילה ובכלל כל שיבוש של השגרה יכול להיות לא נעים בכלל. כל אדם שנאלץ להתמודד עם רטיבות בבית, בגינה או בעסק, מוצא את עצמו בנקודת החלטה כיצד למצוא את איש המקצוע המתאים. חשוב לזכור, השקעת הזמן והאנרגיה בבחירת המאתר, היא השקעה משתלמת. כפי שלא נהוג להזניח דברים עד שהמצב נהיה חמור יותר, כך לא כדאי להביא כל אחד שיאתר את הנזילה.

על מנת לבחור את איש המקצוע המתאים קבלו מאיתנו כמה טיפים חשובים:

  • דו"ח ליקויים – אל תסגרו אף פעם שום דבר מראש. הזמינו מאתר שנראה לכם מקצועי ובקשו ממנו דוח מפורט של הבעיה. רק לאחר שבחנתם את הדו"ח, הבנתם אותו בעצמכם ואתם יודעים במה מדובר, בקשו הצעת מחיר על התיקון עצמו. הדו"ח אמור לכלול את תיאור המבנה או השטח, היכן היו סימני הרטיבות או כיצד התגלתה התקלה, מה היו ממצאי הבדיקה של המאתר ולבסוף מה המסקנות וההמלצות כדי לפתור את הבעיה.

בנוסף, דו"ח ליקויים יוכל לשמש אתכם בבית משפט כחוות דעת מקצועית במידה ונעשה נזק לרכוש שלא לצורך.

  • ציוד מתאים – בדקו עם המאתר שיש לו את הציוד המתאים. שאלו אותו כבר בטלפון הראשון עם איזה ציוד הוא משתמש. ישנם סוגים רבים של כלי עבודה וכל אחד מהם מסייע בעבודת האיתור בצורה אחרת. גם אם אינכם מבינים בתחום ומעולם לא שמעתם על הכלים, תוכלו לקבל הסבר מפורט מהו כל דבר וכיצד הוא עובד. ככל שתדעו יותר כך הסיכוי שלכם לבחור מאתר רציני, גדול יותר.
  • ניסיון – על ניסיון אין תחליף. ככל שהמאתר ראה והתנסה ביותר דברים, כך הסיכוי שימצא את הפתרון לתקלה שלכם גדל. בדיוק כמו ילד בצעדיו הראשונים שלומד ללכת, לא יוכל לרוץ מיד, כך מי שמחזיק מצלמה תרמית לאיתור נזילות בפעם הראשונה בחייו, לא יוכל ישר להבין במה מדובר.
בחירת מאתר נזילות מקצועי
בבחירת מאתר נזילות מקצועי יש לוודא שהוא מספק: דו"ח ליקויים, ציוד מתאים וניסיון בתחום

תיאום ציפיות לפני העבודה

כשבוחרים מאתר נזילות, לא מעט פעמים הלקוח נמצא בתוך ערפל לא מוסבר. כלומר, כפי שפתחנו בהתחלה בכך שקשה לעיתים להבין בכלל שמדובר בנזילה, כל התפתחות והשתלשלות האירועים יכולה להשתנות בקצב מהיר מאוד. לפיכך כדאי מאוד כבר מהשיחה הראשונה עם בעל המקצוע לעשות תיאום ציפיות. תיאום הציפיות כולל כמה מרכיבים פשוטים:

  • מחיר – אחד הדברים שאנחנו כישראלים הכי חושבים עליהם במיוחד לאור העובדה שאנחנו כבר יודעים כמה חאפרים יש בתחום וכמה פעמים משתמשים במצלמה לאיתור נזילות כדי לנפח את המחיר הסופי. ברגע שסוגרים מחיר, גם אם יש שינוי בתהליך העבודה, ההחלטה נמצאת בידיים שלך כל הזמן ואתה רשאי לעצור מתי שרק נראה לך. כאמור ידע יאפשר לך לפתור את הבעיה מהר יותר. ככל שהתהליך יהיה שקוף יותר, אתה תהיה בשליטה ובבקרה על האירוע.
  • סיכום במידה ולא נמצאה תקלה – גם זה יכול להיות. אמנם יוסף איתור נזילות הינו מאתר מומחה, אך גם לטובים ביותר זה קורה לפעמים. לפעמים לא מצליחים לאתר את הנזילה, לכן חשוב בתיאום ציפיות להגיע להחלטה מראש מה עושים במקרה והנזילה לא נמצאה
  • דו"ח ליקויים – שוב אותו מושג. בתיאום ציפיות תדרשו את דו"ח הליקויים. חשוב תמיד שהכל יהיה מתועד וברור לשני הצדדים. דו"ח ליקויים ותיאום ציפיות לא רק מגן עליי כבעל מקצוע אלא גם מגן עליך כלקוח במידת הצורך.
תיאום ציפיות
תיאום ציפיות לפני תחילת העבודה

כיצד לדעת בוודאות איזה מאתר כדאי לי להביא?

בני אדם באופן טבעי אוהבים שליטה על כל סיטואציה. אנחנו לא אוהבים חוסר וודאות גם אם חוסר וודאות מתרחש באופן יומיומי בחיינו. כדי למצוא מאתר נזילות שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות ולהיות בראש שקט שהוא יעשה עבורי את העבודה הטובה ביותר, פשוט עדיף לחפש המלצות.

כל בית עסק בכל תחום יודע, המלצות של לקוחות מרוצים הם תעודת היושר והמקצועיות החשובה ביותר. בחיפוש מהיר ופשוט ברשת תוכלו למצוא את בעל המקצוע ולדעת מה הלקוחות ששכרו את שירותיו חושבים על השירות שלו. במידה ולא מצאתם תמיד תוכלו לפנות לאיש המקצוע עצמו ולבקש ממנו ממליצים.

ברגע שתשמעו או תקראו המלצות תוכלו לדעת בוודאות שהמאתר שאתם הולכים לבקש ממנו הצעת מחיר, עונה על כל הפרמטרים שלכם של מקצועיות, אמינות ומחיר הוגן.

 

קצת עלינו – יוסף איתור נזילות

אם הגעתם לכאן כנראה שאתם מחפשים מאתר. אני מקווה שנתתי לכם הסבר שיעזור לכם כיצד לבחון ולמצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם. כמו בכל תחום גם בתחום שלנו, ישנם סוגים שונים של בני אדם וסוגים שונים של שיטות עבודה, אך פעולה נכונה שלכם תביא אתכם אל חוף מבטחים ללא רטיבות וללא פגעים משמעותיים.

אני ושותפי ניר, אנחנו "יוסף איתור נזילות". כבר בגיל צעיר ידעתי שהתחום הזה מעניין אותי ואני רוצה להתמקצע עליו כמה שיותר. כבר בתור ילד, עוד לפני שהמצלמות התרמיות לאיתור נזילות יצאו לשוק, עבדתי עם אבא שלי שהיה אינסטלטור בעצמו. היינו נוסעים מבית לבית לטפל בתקלות שונות ותוך כדי למדתי את התחום מהשטח. בעקבות הניסיון החלטתי להמשיך ולהתקדם בתחום שאני כל כך אוהב ולמדתי אותו לעומק. השקעתי ורכשתי את הציוד המתקדם ביותר ואני עוקב אחר כל התפתחות טכנולוגית. לא סתם לקוחות רבים יודעים שבכל שעה, במשך 24 שעות כולל סופי שבוע וחגים ניתן לפנות אליי לקבלת עזרה או ייעוץ. כשאתה אוהב את מה שאתה עושה, אתה גם עושה אותו טוב.

איזה מאתר כדאי לי להביא
יוסף איתור נזילות – מעל 15 שנות ניסיון בתחום

 

אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח ומתחייבים להגיע בתוך 20 דקות מרגע הקריאה. למצוא מאתר נזילות זו באמת לא עבודה כל כך קשה, אבל למצוא מישהו שלא יעבוד עליכם וייתן לכם שירות VIP זה קצת יותר מורכב. אנחנו יודעים שברגע שנגיע אליכם, אתם כבר תהיו שבעי רצון.

אז אם זהיתם משהו חשוד – אל תחכו, התקשרו כבר עכשיו אל יוסף איתור נזילות.